Sport

Video/ Rusia ‘shkatërron’ Egjiptin e Salah, 3 gola në pak minuta


               Publikuar në : 21:19 - 19/06/18 |
mapo.al

Rusia ka kaluar në avantazh në pjesën e dytë 2-0 përballë Egjiptit.


Ndoshta askush nuk e priste por Ahmed Fathy shënoi autogol duke gjetur të papërgatitur shokët e skuadrës.Por pas këtij rasti ka ardhur edhe goli i dytë dhe pak mëpa edhe ai i tretë i Rusisë.

Rusia ka shënuar dy gola të shpejtë duke shuar ëndrrën e Egjiptit.

Fillimisht ishte Cheryshev ndërsa goli i tretë u shënua pas 3 minutash nga Dzyuba.

Egjipti dhe Salah kanë rënë në heshtje.

 


Etiketa: , , ,

Pas