KMR

Video/ Rusi, mister në plazh… në breg të detit një krijesë shumë e madhe e panjohur


               Publikuar në : 13:55 - 22/08/18 |
mapo.al

Tolstikova Lyubov, një vajzë ruse që jeton në pjesën lindore të vendit, ka zbuluar në plazh një krijesë shumë të madhe misterioze.


Kafsha e cila ishte në fazë dekompozimi, peshon katër ton dhe është me shumë qime në ngjyrë të bardhë dhe kafe.

Sipas mediave lokale, kafsha ka përfunduar ne breg si pasojë e stuhisë në det.

’Ishte vërtetë e madhe, në fillim u tremba” ka deklaruar ajo për median lokale Lyubov.

‘Së bashku me banorët e tjerë na është dashur të gërmojmë gjatë në rërë për të lëvizur krijesën. Deri tani askush se di me saktësi se për çfarë bëhet fjalë’


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas