KMR

Video/ Rusi, mister në plazh… në breg të detit një krijesë shumë e madhe e panjohur

Tolstikova Lyubov, një vajzë ruse që jeton në pjesën lindore të vendit, ka zbuluar në plazh një krijesë shumë të madhe misterioze.

Kafsha e cila ishte në fazë dekompozimi, peshon katër ton dhe është me shumë qime në ngjyrë të bardhë dhe kafe.

Sipas mediave lokale, kafsha ka përfunduar ne breg si pasojë e stuhisë në det.

’Ishte vërtetë e madhe, në fillim u tremba” ka deklaruar ajo për median lokale Lyubov.

‘Së bashku me banorët e tjerë na është dashur të gërmojmë gjatë në rërë për të lëvizur krijesën. Deri tani askush se di me saktësi se për çfarë bëhet fjalë’

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas