Video/ Rusi, kamioni vjen me shpejtësi të madhe, qeni shpëton padronen e tij

KMR               Publikuar në : 14:55 - 26/08/18 |
enton palushi

Ngjarja që po shihni në këtë video ka ndodhur në qytetin rus të Biysk dhe skena është filmuar nga telekamerat e sigurisë në rrugë.


Një qen ka shpëtuar në momentin e fundin padronen e tij nga një kamion që po kalonte në vijat e bardha të rrugës.

Kafsha ka kuptuar që kamioni po afrohej me shpejtësi të madhe dhe ka tërhequr litarin në drejtim të kundërt, duke e bërë gruan të ndalojë për një moment./BW/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas