KMR

Video/ Rusi, kamioni vjen me shpejtësi të madhe, qeni shpëton padronen e tij

Ngjarja që po shihni në këtë video ka ndodhur në qytetin rus të Biysk dhe skena është filmuar nga telekamerat e sigurisë në rrugë.

Një qen ka shpëtuar në momentin e fundin padronen e tij nga një kamion që po kalonte në vijat e bardha të rrugës.Kafsha ka kuptuar që kamioni po afrohej me shpejtësi të madhe dhe ka tërhequr litarin në drejtim të kundërt, duke e bërë gruan të ndalojë për një moment./BW/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas