ShowBiz

Video/ Rruga e vështirë e artistes shqiptare që nuk hoqi dorë kurrë
               Publikuar në : 20:58 - 23/06/18 |
mapo.al

Tre vite më parë askush nuk e njihte Bebe Rexhën. Kur ajo pyeste kalimtarët në rrugët e Los Angelesit nëse njihnin një artiste me emrin Bebe Rexha, të gjitha përgjigjet ishin “jo”. Sot, pas dhjetëra peripecive, ajo ia doli të ketë një album krejtësisht të vetin.


“Expectations”, sapo është hedhur në treg dhe përmbledh 10 vitet e mundimshme të 28-vjeçares në kërkim të suksesit në muzikë dhe “Jo vetëm modë” sjell ekskluzivisht xhirime nga premiera e albumit. Menjëherë pas koncertit, editori i “Albaniac”, Elbino, rrëfen atmosferën dhe detaje të performancës live të kantautores së talentuar.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas