Kryesore, Media

VIDEO / Rrëzimi tek “Kënga Magjike”, incident apo pjesë e skenarit?

Në pjesën e dytë të këtij sezoni tek “Për drekë me mua”, personazhet do të drekonin në shtëpinë e aktorit të njohur të humorit Erjon Isai. Edhe këtë puntatë nuk kanë munguar aspak batutat dhe humori në garë, pjesë e së cilës janë moderatorja Arjola Shehu dhe aktorët Bes Kallaku dhe Erjon Isai.

Gjatë drekës në shtëpinë e Isait, dietologia Blerina Bombaj Troci pyet Besin nëse momenti kur ai u rrëzua nga takat te “Kënga Magjike” ishte pjesë e skenarit apo thjesht një incident.Bes Kallaku: Rashë vetë, ça skenari. Ishim me taka shumë të larta.

Në atë moment ndërhyn edhe Arjola Shehu, e cila tha se “Kishin koreografi në atë pjesë, por nuk e realizuan dot se ishin në taka shumë të larta.”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas