Rusi 2018

Video / Ronaldo udhëheq Portugalinë, shënon gol ndaj Spanjës

Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalisë dhe Spanjës.


Që në minutën e tretë Cristiano Ronaldo pengohet brenda zone dhe gjyqtari italian Rochi akordon penallti.

Nga pika e bardhë CR7 gjuan vetë, duke kaluar Portugalinë në avantazh.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas