Arkiva 2

Video / Ronaldo udhëheq Portugalinë, shënon gol ndaj Spanjës


               Publikuar në : 20:19 - 15/06/18 |
mapo.al

Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalisë dhe Spanjës.


Që në minutën e tretë Cristiano Ronaldo pengohet brenda zone dhe gjyqtari italian Rochi akordon penallti.

Nga pika e bardhë CR7 gjuan vetë, duke kaluar Portugalinë në avantazh.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas