Sport

Video/ Ronaldo “tallet” me gazetarin e Juventusit


               Publikuar në : 22:11 - 13/09/18 |
mapo.al

Goli i Cristiano Ronaldos me fanellën e Juventusit ende nuk ka ardhur, por kjo nuk e ka ndaluar 5 herë fituesin e Topit të Artë të bëj skena qesharake. Ylli portugez ishte në mes të një seance stërvitore kur ai vuri re prezencën e gazetarit të “Juventus Tv”  që fliste në kamera.


Ai u vendos pas tij, nxori fytyrën dhe e imitoi, duke shkaktuar të qeshura te shokët e skuadrës të cilët iu bashkuan “nismës” së tij.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas