Auto

Video/ ‘Roll Royce’ vs ‘Benley’, beteja shekullore mes ikonave të rrugës


               Publikuar në : 17:56 - 17/07/18 |
mapo.al

“Roll Royce” dhe “Bentley” janë makina të Britanisë të cilat janë konkurretë të lashtë njëri me tjetrin.


Të dyja këto brende janë pjesë e eskortës së Mbretëreshës së Britanisë.

Eskorta përbëhet nga “Bentley” kurse vetëm makina e mbretëreshës është “Roll Royce”. Kjo lë të kuptohet që “Roll Royce” është pak më në avantazh.

Po ju kë do zgjidhnit? Shikoni videon e mëposhtme dhe krijoni një përshtypje kush ju përshtatet më shumë.

<
>
2014-rolls-royce-ghost-3 bentley-bentayga-vs-rolls-royce-cullinan Bentley-Continental-GTC-frontseats-74910 Bentley-vs-rolls-MANSORY-PHOTO-POLL-gif1-gap E0pekwv have-u-ever-seen-a-rolls-royce-or-bentley-commercial-11033309 maxresdefault (1) maxresdefault methodesundaytimesprodmigrationwebbinac04e24a-7712-430f-b565-584ab8fdce4c


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas