Humor

Video/ Reperi rus s’e lëshon celularin as gjatë pushimeve në Francë, por vajza 4-vjeçare i bën ‘gjëmën’…

Telefoni celular është kthyer në një fiksim për të gjithë. Kudo që shkon në lokale apo ambiente të tjera, apo edhe në rrugë sheh njerëz me celular.


Këtij trendy nuk i ka shpëtuar as reperi rus Timati.

Ai edhe pse në pushime me familjen në Saint-Tropez nuk e lëshonte celularin nga dora dhe kjo gjë e ka besdisur shumë vajzën e tij 4-vjeçare.

Ajo ka përfituar nga një momnt hutimi i të atit dhe ia merr celularin e ia hedh në det shkruan “Daily Mail”.

Vogëlushja Alisa kërkonte vëmendjen e babait të saj, ndërkohë që ky i fundit fliste ose merrej me celularin.

Videja mbyllet me Timati-in që sheh telefonin e tij të përfundojë në fund të detit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas