Humor

Video/ Reperi rus s’e lëshon celularin as gjatë pushimeve në Francë, por vajza 4-vjeçare i bën ‘gjëmën’…
               Publikuar në : 18:07 - 14/08/18 |
mapo.al

Telefoni celular është kthyer në një fiksim për të gjithë. Kudo që shkon në lokale apo ambiente të tjera, apo edhe në rrugë sheh njerëz me celular.


Këtij trendy nuk i ka shpëtuar as reperi rus Timati.

Ai edhe pse në pushime me familjen në Saint-Tropez nuk e lëshonte celularin nga dora dhe kjo gjë e ka besdisur shumë vajzën e tij 4-vjeçare.

Ajo ka përfituar nga një momnt hutimi i të atit dhe ia merr celularin e ia hedh në det shkruan “Daily Mail”.

Vogëlushja Alisa kërkonte vëmendjen e babait të saj, ndërkohë që ky i fundit fliste ose merrej me celularin.

Videja mbyllet me Timati-in që sheh telefonin e tij të përfundojë në fund të detit.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas