ShowBiz

Video/ Rashel Kolaneci provokon me kërcimin e saj seksi në ‘Dance with me’
               Publikuar në : 19:04 - 18/09/18 |
mapo.al

Modelja Rashel Kolaneci është një nga modelet   më të ndjekura në Instagarm me rreth  300 mijë ndjekës.


Ajo është një nga më të komentuarat në showbizin shqiptar, çdo foto dhe video e saj kthehet në lajm.

Modelja së fundmi  është bërë pjesë e programit ‘Dance with me’ .

Dje ishte nata  e parë e spektaklit dhe ajo e nis me  një kërcim mjaft provokues.

Më poshtë mund të shihni kërcimin e plotë të Rashelit në ‘Dance with me’.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas