Humor, Kryesore

Video: Rama vijon memet dhe humorin me Bashën e Berishën

Kryeministri Edi Rama edhe këto ditë festash nuk ndalon së ironizuari kundërshtarët e tij politikë. Pasi u kap me gafat e demokratëve për datat e çlirimit të Shqipërisë, kreu i qeverisë “ngacmon” sërish liderin e PD, Lulzim Basha.

Në një postim të hedhur ditën e sotme në rrjetin social Instagram, duket një videomontazh që të kujton aventurat e Charlie Chaplin dhe të dashurës së tij. Por në dallim nga filmi real, në fytyrat e dy personazheve janë montuar Sali Berisha dhe Lulzim Basha.Filmi me metrazh të shkurtër tregon peripecitë që has çifti për t’u takuar.

 

View this post on Instagram

 

😂Fundjavë të gëzuar

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas