Aktualitet

Video: Rama lajmëron nisjen e punimeve në Fier-Seman
               Publikuar në : 08:21 - 12/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama, përmes një video të publikuar në Facebook, ka lajmëruar se së shpejti do të nisë rikonstruksioni i aksit Fier-Seman.


Rama shkruan se kjo vepër infrastrukturore do të ndikojë drejtpërdrejtë në zhvillimin e turizmit në këtë zonë.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë vepër infrastrukturore të munguar prej shumë vitesh, që do të ndikojë drejtpërdrejtë në rritjen e turizmit, ekonomisë dhe punësimit, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas