Aktualitet, Kryesore

Video: Rama lajmëron nisjen e punimeve në Fier-Seman

Kryeministri Edi Rama, përmes një video të publikuar në Facebook, ka lajmëruar se së shpejti do të nisë rikonstruksioni i aksit Fier-Seman.

Rama shkruan se kjo vepër infrastrukturore do të ndikojë drejtpërdrejtë në zhvillimin e turizmit në këtë zonë.“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë vepër infrastrukturore të munguar prej shumë vitesh, që do të ndikojë drejtpërdrejtë në rritjen e turizmit, ekonomisë dhe punësimit, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas