Kryesore

Video/ Rama krah Merkel në Samitin e Londrës, sërish me atlete të bardha


               Publikuar në : 18:17 - 10/07/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama është shfaqur edhe në Samitin e Londrës, me atlete të bardha.


Ai ka publikuar një video në facebook ku shfaqet krah kancelares Merkel dhe kryeministres May.

Por paraqitja me atlete të bardha eshte komentuar nga mediat serbe

“Blic” pas kritikon Ramën, shkruan se për këtë lloj veshje të do të flasë e gjithë bota.

Megjithatë, kjo nuk është asgjë e çuditshme dhe e re për kryeministrin shqiptar.

Ai u shfaq me atlete edhe në kuadër të nismës së Berlinit në Samitin e Trieste, apo edhe më herët…


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas