Aktualitet

VIDEO: Ra në “Shpellën e Pëllumbasit”, vijojnë kërkimet për të gjetur 20-vjeçarin


               Publikuar në : 14:38 - 22/05/18 |
mapo.al

Polombarët e RENEA-s edhe gjatë ditës së djeshme dhe sot, vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 – vjeçarit Xh.S.


Gjatë ditës së sotme do të devijohet nga forcat xheniere edhe një pjesë tjeter e lumit, me qëllim uljen e nivelit, pasi rrjedha është shumë e fuqishme dhe terreni është shumë shkëmbor dhe shumë i thepisur.

Përgjatë shtratit të lumit, kërkimet vijojnë edhe nga një grup punonjësish policie të Stacionit të Policisë Farkë.

 


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas