Kryesore

Video/ Qetësoni dhimbjet e shpinës në një minutë, me këto lëvizje


               Publikuar në : 21:16 - 17/11/18 |
mapo.al

Dhimbjet e shpinës janë ndër dhimbjet më të shpeshta dhe që prekin thuajse të gjithë njerëzit.


Qëndrimi ulur, apo lodhja e tepërt janë vetëm disa nga shkaqet, por ka edhe mënyra fare të thjeshta të cilat mund t’i praktikoni herë pas here në shtëpinë tuaj, të cilat do t’ju bëjnë që dhimbjet t’ju lirojnë.

Ndiqni këto hapa, siç ju tregohen në videon e mëposhtme:


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas