KMR

Video që po thyen rrjetin: Mamaja vret grabitësin tek dera e shkollës
               Publikuar në : 10:46 - 14/05/18 |
mapo.al

Ky është momenti kur një person të grabisë disa nxënës shkolle dhe prindërit e tyre.


Por një mama doli më trime dhe i tregoi vendin.

Pamjet janë realizuar para një shkolle private në San Paolo të Brazilit.

Elivelton Neves Moreira, 21 vjeç, tenton që të realizojë grabitjen, por Katia da Silva Sastre iu përgjigj duke e qëlluar me pistoletë tre herë.

Ajo është oficere e policisë ushtarake.

Oficerja është nderuar në një ceremoni të posaçme nga guvernatori, kurse grabitësi ndërroi jetë në spital.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas