Humor

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Këlyshi i luanit s’i reziston dot të pasmeve së modeles dhe…


               Publikuar në : 19:36 - 03/12/18 |
mapo.al

Modelja 40-vjeçare, Anfisa Chekhova, ka qenë duke pozuar sëbashku me një këlysh luani dhe në një moment ky i fundit, humbet durimin dhe nga ‘model’ del në instiktin e tij origjinal duke i futur dhëmbët të pasmeve të kolme të modeles seksi. Kjo e fundit, që fillimisht është trembur nga reagimi i kafshës që fatmirësisht ishte një këlysh, e ka shpërndarë vetë më pas këtë moment në llogarinë e saj në instagram.


Së bashku me videon komike, ajo bëri një shkrim ku thoshte: “Emri i këlyshit të luanit është Jack. Ai është vetëm 2 muajsh. Gjatë setit fotografik, unë mora kafshime dhe lëpirje, por më kryesorja është se mora emocione pozitive”.

Jack qëndron në një kopsht zoologjik në Moskë dhe u zgjodh vetëm për setin, shkruan “Daily Mail”.

Image result for Anfisa Chekhova lion
Image result for Anfisa Chekhova lion
Po pozonte së bashku me të, këlyshi i luanit i bën të papriturën modeles
Related image
Related image


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas