Kryesore

Video që po thyen rrjetin: Ja si prezantohet uragani në 3D
               Publikuar në : 13:34 - 14/09/18 |
mapo.al

Uragani “Florence” ka nisur të godasë brigjet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.


Imazhet që vijnë nga SHBA janë befasuese.

Uragani ka një fuqi shkatërruese.

Se sa i frikshëm është ai, e tregon kjo video në 3D.

Ajo është përgatitur nga Kanali i Lajmeve dhe duket vërtet befasuese si pamje.

Ajo tregon prezantuesen Erika Navarro që shpjegon se sa lart mund të ngrihet uji.

Këshilla e saj? Largohuni sa më shpejt.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas