Kronika

Video: Qarkullonte me pistoletë në Audi, ja momenti i arrestimit
               Publikuar në : 10:58 - 06/07/18 |
mapo.al

Një 29-vjeçar është vënë në pranga nga njësia “Shigjeta” e Policisë së Tiranës për armëmbajtje pa leje.


Në pranga ra Leonardo Rakipllari, i cili qarkullonte me pistoletë me vete.

Policia thotë se Leonardo Rakipllari, i cili po udhëtonte me automjetin “Audi” ku ishte pasagjer, iu gjet një pistoletë Zastava me 12 fishekë.

Armën e mbante në çantën e tij të krahut. Ai u arrestua në flagrancë dhe akuzohet për armëmbajtje pa leje.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas