ShowBiz

Video / Puthje dhe prekje në zonën intime, këngëtarja shqiptare skena erotike në klipin e ri


               Publikuar në : 17:32 - 28/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi e ka menduar mirë rikthimin në muzikë. Një ditë më parë ajo ka publikuar këngën më të re, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip mjaft provokues.


Pas pjesëmarrjes në “Eurovizion”, Linda kthehet me një këngë ritmike verore. Në klip ajo shfaqet bashkë me një modele bionde, duke dhuruar disa momente me pullë të kuqe.

Një prekje në vendin intim dhe  një puthje pasionante me vajzën, Linda këngëtarja sjell klipin më erotik që ka bërë ndonjëherë.

 

<
>
LINDA LINDA1 LINDA2 LINDAA


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas