Kryesore, Politika

Video / Pushime me familjen, Rama vizitë private në kroçerën e ankoruar në Sarandë

 Ndonëse ai ndodhet me pushime bashkë me familjen e tij, kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar këtë ditë që të zhvillojë një vizitë private në një kroçerë që është ankoruar në portin e Sarandës.


Kreu i qeverisë, i shoqëruar dhe nga bashkëshortja e tij, Linda, rreth orës 18:00 ka hipur në bordin e krocerës ‘Le Lyrial’, e cila është ndalur në Sarandës mëngjesin e sotëm, raporton BW.

Mësohet se në bordin e mjetit lundrues ndodhen rreth 180 administratore kroçerash të ndryshme. Ndërkohë, gjatë orëve të paradites administratorët e këtyre kroçerave vizituan Butrintin Antik.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas