KMR

Video/ Punjonësi i aeroportit kapet duke vjedhur në valixhet e udhëtarëve
               Publikuar në : 20:58 - 18/09/18 |
mapo.al

Një pasagjer që do fluturonte me Ryanair nga Ibiza në Madrid e filmoi hajdutin para se të vinte në dijeni stjuardez.


Punonjësi shihet duke hapur valixhen dhe duke marrë një altoparlant të cilin futi në xhep.

Altoparlanti i përkiste një udhëtareje e cila e kishte blerë për djalin e saj.

Policia deklaroi që ishte dita e tretë që ai kishte punuar në aeroport.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas