KMR

Video/ Punjonësi i aeroportit kapet duke vjedhur në valixhet e udhëtarëve

Një pasagjer që do fluturonte me Ryanair nga Ibiza në Madrid e filmoi hajdutin para se të vinte në dijeni stjuardez.

Punonjësi shihet duke hapur valixhen dhe duke marrë një altoparlant të cilin futi në xhep.Altoparlanti i përkiste një udhëtareje e cila e kishte blerë për djalin e saj.

Policia deklaroi që ishte dita e tretë që ai kishte punuar në aeroport.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas