KMR

Video/ Pulëbardha goditi refleksionin në veturë, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme


               Publikuar në : 17:57 - 09/05/18 |
mapo.al

Graeme Stokes nga Brighton i Anglisë, ishte rrugës për në punë, kur pa një pulëbardhë që godiste refleksionin e saj në një veturë.


Duke menduar se përpara ka ndonjë rival, shpeza e godiste me sqepin e fuqishëm, dukë lënë në veturë dëme të konsiderueshme.

“Provova ta frikësoj, por ishte shumë agresive dhe e vendosur. Pastaj u largova, nga frika se më sulmon”, ka shkruar Stokes krahas videos së postuar.

Shikuesit e kanë kritikuar, që nuk është kujdesur t’ju telefononte forcave të rendit, që do ta ndalonin pulëbardhën në dëmtimin e makinës.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas