Humor

Video/ Prezantuesja harron që tavolina ishte prej xhami


               Publikuar në : 21:27 - 20/07/18 |
mapo.al

Një ditë e keqe në punë?


E tillë mund të quhet ajo e Costanza Calabreze, prezantueses italiane e cila la gojëhapur teleshikuesit, kur tregoi të brendshmet e saj në transmetim direkt.

Ajo duket se e kishte harruar se tavolina nga ku jepte lajmet ishte prej xhami, duke bërë që në kamera të tregonte më shumë seç duhej.

Por ndryshe nga vetë prezantuesja, që mund të mos e ketë vënë re se çfarë po tregonte, shikuesit nuk ndenjën duarkryq dhe e postuan videon e saj në YouTube, ku është parë me mijëra herë.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas