Media

Video/ E ‘treti’ lugën… prezantuesja e njohur shqiptare lë ‘pa fjalë’ shikuesit në emisionin Live të mëngjesit
               Publikuar në : 17:38 - 30/07/18 |
mapo.al

Dajana Shabani është prezantuesja e njohur për emisionin e mëngjesit në televizion së bashku me Besmir Metanin dhe Hermes Nikajn “Zogun e Tironës”.


Ajo gjithmonë ka provokuar me pozat, por edhe me gjestet e vazhdueshme duke qenë gjithmonë në qendër të lajmeve rozë.

Edhe sot nuk ka munguar një provokim prej saj që në mëngjes, ç’ka ka lënë pa fjalë edhe bashkëdrejtuesin e emisionit Besmir Metanin, i cili vetëm e shikonte.

Për më tepër, shihni videon…


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas