Kryesore

Video/ “Poshtë qeveria e krimit”. Pas Elbasanit dhe Cërrikut, Rama pritet edhe në Belsh me protesta


               Publikuar në : 16:46 - 02/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta edhe në qytetin e Belshit.


Videot e protestë janë bërë publike nga zyra e shtypit të PD, e cila dhe shtohet se ka pasur masa të shtuara policore.“Me thirrjet Rama ik dhe me pankarta qe tregojne se ai bashkeqeveris me krimin e organizuar, protestuesit nuk i jane ndare Edi Rames as ne Belsh. Njesoj si ne Cerrik, vihet re prania e shtuar policore, qe rrethon takimet e Rames me administratën”, thuhet në njoftimin e PD.

 

 

 


Etiketa: , , , ,

Pas