Kryesore, Politika

Video/ “Poshtë qeveria e krimit”. Pas Elbasanit dhe Cërrikut, Rama pritet edhe në Belsh me protesta

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta edhe në qytetin e Belshit.

Videot e protestë janë bërë publike nga zyra e shtypit të PD, e cila dhe shtohet se ka pasur masa të shtuara policore.

“Me thirrjet Rama ik dhe me pankarta qe tregojne se ai bashkeqeveris me krimin e organizuar, protestuesit nuk i jane ndare Edi Rames as ne Belsh. Njesoj si ne Cerrik, vihet re prania e shtuar policore, qe rrethon takimet e Rames me administratën”, thuhet në njoftimin e PD.

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas