KMR

Video: Po ju a e dalloni ku është fëmija që po mbytej në pishinë?
               Publikuar në : 13:07 - 02/08/18 |
mapo.al

Ky është momenti befasues kur një rojë arrin të pikasë një fëmijë që po mbytej në pishinë.


Videoja vjen nga një pishinë publike në SHBA.

Është e vështirë që të dallosh se cili nga personat në pishinë është duke u mbytur.

Por roja tregohet sy-shqiponjë dhe hidhet në aksion.

Videoja është postuar nga ‘Lifeguard Rescue’ dhe tregon se sa të rëndësishëm janë rojet e plazhit në këtë periudhë.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas