Video/ Plas grushti në sallën e Kuvendit të Preshevës, përleshje mes shqiptarëve

Kryesore               Publikuar në : 12:18 - 21/08/18 |
enton palushi

Salla e Kuvendit në Komunën e Preshevës është kthyer në arenë boksi, ku kryetari i komunës, Shqipërim Arifi është përplasur me këshilltarin e PDSH-së Shpat Aliu i cili ishte në foltore.


Situata u tensionua me shume nga ana tjetër ndërmjet këshilltarëve Rinor Krasniqi nga radhët e PVD-së dhe Fatlum Kadriu këshilltarë nga radhët e Alternativës për Ndryshim.

Debati verbal u pershkallezua në grushta mes këtyre dy këshilltarëve.

Ju sjellim disa pamje nga “RTV Aldi”. Menjëherë është ndërprerë dhe seanca për një pauzë të shkurtër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas