Kronika

Video/ Përplasje e frikshme në autostradën Fier-Lushnjë, shihni si është kthyer autobusi


               Publikuar në : 19:31 - 06/06/18 |
mapo.al

Një aksident i frikshëm që gati ka lëvizur nga vendi një autobus ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur Vajkan.


Gazetari Ervis Kuçi ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” një video pak minuta pas ngjarjes, ku duket qartë dëmtimi në pjesën e përparme të mjetit.

Si pasojë e këtij aksidenti mësohet të ketë marrë plagë drejtuesi i automjetit që është përplasur me autobusin, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit./BW/

<
>
busi2 busi3 busi1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas