Kryesore

Video/ Përmbytet spitali i Shkodrës, dalin pamjet…


               Publikuar në : 16:12 - 23/07/18 |
mapo.al

Pas ditësh të tëra me temperatura të nxehta, moti ka ndryshuar menjëherë.


Reshje shiu dhe breshëri kanë rënë në disa qytete të vendit mesditën e sotme.

Në qytetin e Elbasanit, përveç shiut, për disa momente ka rënë breshër.

Një furtunë shiu është shndërruar në një stuhi breshëri në Shkodër.

Disa pamje të përmbytjes së spitalit të Shkodrës, i ka mundësuar deputetja e PD Izmira Ulqinaku.

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas