Humor

Video/ Përleshje në avion, shkak bëhet një grua


               Publikuar në : 21:03 - 31/08/18 |
mapo.al

Një përleshje serioze shpërtheu në një fluturim të easyJet në Ibiza pasi dyshohet se një grua e dehur filloi të bënte kërcime provokues dhe tregoi gjinjtë e saj.


Videoja tregon një grup pasagjerësh të cilët përleshen me njëri-tjetrin në pjesën e përparme të avionit nga që ishte nisur nga Luton, Angli.

Josh, i cili filmoi zënkën, tha se miqtë e gruas ishin ulur në pjesën e pasme të avionit, ndërkohë që gruaja ishte ulur përpara me një grup meshkujsh.

Ai tha për Unilad: “Ne u futëm në avion dhe miqtë e saj ishin ulur në pjesën e pasme, ajo ishte nën shoqërinë e disa djemve që po i jepnin të pinin gjithnjë e më shumë”.

 “Ajo bënte kërcime provokues pranë tyre dhe zbuloi gjinjtë e saj. Ishte një rrëmujë gjatë gjithë kohës ndërkohë që avioni ishte në fluturim”.

Nuk është e qartë nëse gruaja e dehur shihet në video por dyshohet se sjellja e saj ka shkaktuar incidentin në avion.

Një zëdhënës i kompanisë ajrore easyJet tha për Metro: “easyJet konfirmon se një grup pasagjerësh janë shoqëruar nga policia pasi mbërritjes në Ibiza më 2 gusht si pasojë e sjelljes së tyre agresive.

Siguria dhe mirëqenia e udhëtarëve tanë dhe ekuipazhit është prioriteti më i madh i easyJet. Ekuipazhi i EasyJet është trajnuar për të vlerësuar të gjitha incidentet.

Përderisa incidente të tilla janë të rralla, i marrim ato shumë seriozisht, nuk tolerojmë sjellje abuzive ose kërcënuese në bord dhe gjithmonë do të kërkojmë ndjekje penale për persona të tillë”.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas