Kryesore

Video/ Pas sherrit Live, të ftuarit braktisin emisionin ‘Me zemër të hapur’…


               Publikuar në : 15:10 - 14/09/18 |
mapo.al

Momente tensioni, ngritje zëri dhe akuza që prekin jetën e një fëmije 5 vjeç.


Një martesë e prerë në mes ka sjellë konflikte për një periudhë të gjatë mes një çifti, Eglantinës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda, që janë bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’.

Pasi u përballën live ku lëshuan lumë akuzash, dy protagonistë, Armando dhe nëna e tij, Natasha janë larguar nga studio e emisionit, duke mos pranuar që të jenë më pjesë e tij.

Teksa largohej nga emisioni Armando i është drejtuar me një ton gati kërcënues psikologes së emisionit, ndërsa i thoshte; ‘Të vjen për të qeshur eh?’. Ndërkohë që ajo i drejtohet; po më vjen me sjelljen tënde”.


foto galeri foto galeri foto galeri

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas