ShowBiz

Video/ Pas ndarjes nga Xheni, Benardi kalon natën e ‘zjarrtë’ me Xhensila Peren

Xheni dhe Benardi janë padyshim çifti që zgjatën më shumë lidhjen e tyre pas daljes nga “BB”.

Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe menjëherë pas kësaj Xheni u nis drejt Italisë.Nuk dihet nëse ky ishte një udhëtim disa ditor nëse ajo do të shfaqet të hënën në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” e të kërcejë çift me Benardin.

Pas ndarjes nga Xheni, Benardi ka gjetur mënyra të argëtohet.

Ai ka postuar disa video rresht ne Instastory duke u argëtuar me ish-konkurrenten e “BB”, Xhensila Pere, njëkohësisht konkurrente edhe ajo në të njëjtin spektakël kërcimi.

Nuk dihet ende nëse Benardi ka vendosur të bëjë përpara e të hedhë një hap të ri lidhjeje me Xhensilën.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas