Humor

Video / Parodia me fenomenin Ronaldo që po çmend rrjetin


               Publikuar në : 21:16 - 03/07/18 |
mapo.al

Twitteri mbetet pa më të voglin dyshim platforma e rrjeteve sociale, ku videot bëjnë xhiron e botës.


E tillë është edhe një sekuencë e shkurtër, që ka për protagonist fenomenin brazilian Ronaldo.

Një parodist gjatë momentit që Ronaldo ishte pozicionuar në rolin e analistit para ndeshjes së Brazilit e ka filmuar atë nga televizori dhe duke ndërthurur gjestet e fenomenit me lëvizje të vetat prodhon një skenë me nota të larta humori.

Për më tepër shihni videon:


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas