Teknologji

VIDEO/ Parashikimi i frikshëm, çfarë ndodh nëse në Tiranë hidhet një …


               Publikuar në : 14:39 - 30/03/18 |
mapo.al

Erërat e ‘luftës së ftohtë’ janë rikthyer pas përplasjeve të fuqive të mëdha dhe largimit të diplomatëve rusë nga vendet e NATO.


Kohët e fundit frika e një luftë është rritur, ndërsa nuk mungojnë paralajmërimet për përplasje të ndryshme.

Por një faqe në internet bën një vlerësim të çuditshëm. Sa njerëz do të vdisnin nëse do të hidhej një bombë bërthamore në Tiranë?

Në fakt vendi mund të zgjidhet vetë, por ne kemi bërë një vlerësim për Tiranën.

Sipas kësaj faqe në internet, numri i viktimave nis nga 72 mijë njerëz, deri në më shumë se 477 mijë.

<
>
auto_Screenshot_71522405595 auto_Screenshot_81522405594 auto_Screenshot_91522405593


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas