Aktualitet

Video/ Pamjet e filmuara me dron, shikoni pasojat e tragjedisë greke


               Publikuar në : 18:10 - 24/07/18 |
mapo.al

Në një video të publikuar nga mediat greke, tregohet çfarë ka mbetur pas zjarrit që shkrumboi çfarë gjeti përpara.


Pamjet apokaliptike janë filmuar me dron për të treguar më nga afër atë se cfarë shkaktori zjarri në zonat periferike të Athinës.

Ndërkohë që kryeministri i Greqisë Alexis Tsipras shpalli 3 ditë zie kombëtare pas zjarreve që përfshinë Atikën Lindore dhe që morën jetën e më shumë se 60 njerëzve dhe u plagosen dhjetra të tjerë.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas