Kronika

Video / Pamjet e ekzekutimit, ja si u vranë polici dhe e shoqja në Shkodër


               Publikuar në : 17:43 - 16/08/18 |
mapo.al

Janë publikuar pamjet e plota të videos së ekzekutimit të ish-policit Boran Bërçana dhe gruas së tij Silvana Ndoci, ngjarje e ndodhur në 15 korrik.


7 sekonda i janë dashur vrasësit për të ekzekutuar Boran Berçanën dhe Silvana Ndocin, në prezencë të fëmijës së tyre brenda në makinë.

Videoja u sigurua nga gazetari Artan Hoxha.

Në video mund të dallohet se autori ka qëlluar me dorën e majtë, një specifikë që sipas Hoxhës dallon disa nga vrasësit profesionistë në vendin tonë.

Report Tv ka publikuar sot të plotë videon e ekzekutimit të ish-policit Boran Bërçana dhe gruas së tij Silvana Ndoci, ngjarje e ndodhur në 15 korrik.

7 sekonda i janë dashur vrasësit për të ekzekutuar Boran Berçanën dhe Silvana Ndocin, në prezencë të fëmijës së tyre brenda në makinë.

Videoja u sigurua nga gazetari Artan Hoxha.

Në video mund të dallohet se autori ka qëlluar me dorën e majtë, një specifikë që sipas Hoxhës dallon disa nga vrasësit profesionistë në vendin tonë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas