ShowBiz

Video/ Oriola sillet si shqiptare e vërtetë, do ju ‘shkrijë’ së qeshuri…

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.


Ajo është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje kohët e fundit.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj.

Mirëpo sot ajo tregon dhe anën tjetër atë të humorit.

Modelja ka publikuar pak minuta më parë një video ku tregon se si mund të njihen shqiptarët jashtë vendit.

Ajo e ka titulluar :’Si ti dallojmë shqiptarët jashtë shtetit.. kafe cigare dhe duke bezdisur komshiun’.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas