ShowBiz

Video/ Oriola sillet si shqiptare e vërtetë, do ju ‘shkrijë’ së qeshuri…


               Publikuar në : 20:15 - 01/09/18 |
mapo.al

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.


Ajo është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje kohët e fundit.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj.

Mirëpo sot ajo tregon dhe anën tjetër atë të humorit.

Modelja ka publikuar pak minuta më parë një video ku tregon se si mund të njihen shqiptarët jashtë vendit.

Ajo e ka titulluar :’Si ti dallojmë shqiptarët jashtë shtetit.. kafe cigare dhe duke bezdisur komshiun’.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas