Kryesore, Media

Video/ Ori Nebiaj godet Isli Islamin në mes të Tiranës

Në një video të postuar në Instagram, shihet teksa moderatorja Ori Nebiaj gjuan me shuplakë kolegun e saj të ‘Wake Up’, Isli Islamin.


Në videon e postuar, Isli shkruan:

Nga cikli “Kush i kuptoi femrat?”
@orinebijaj
 na dha nje dorë ndihmë
Xhirimet e @dj_vini

Nga postimi kuptohet se Dj Vini po bën disa xhirime dhe Isli e Ori e kanë ndihmuar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas