Kryesore

Video/ Ori Nebiaj godet Isli Islamin në mes të Tiranës
               Publikuar në : 20:19 - 02/08/18 |
mapo.al

Në një video të postuar në Instagram, shihet teksa moderatorja Ori Nebiaj gjuan me shuplakë kolegun e saj të ‘Wake Up’, Isli Islamin.


Në videon e postuar, Isli shkruan:

Nga cikli “Kush i kuptoi femrat?”
@orinebijaj
 na dha nje dorë ndihmë
Xhirimet e @dj_vini

Nga postimi kuptohet se Dj Vini po bën disa xhirime dhe Isli e Ori e kanë ndihmuar.

 


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas