ShowBiz

Video / Oprah Winfrey pushime në Adriatik


               Publikuar në : 19:04 - 25/08/18 |
mapo.al

Oprah Winfrey, drejtuese e një rrjeti televiziv, aktore, prodhuese emisionesh dhe një ndër gratë më me ndikim në botë, po kalon pushimet buzë Adriatikut, në Mal të Zi dhe Kroaci.


Winfrey ka postuar foto dhe video në instagramin e saj e cila ndiqet nga plotë 14.8 milionë njerëz.

Winfrey  ka postuar edhe një foto që shfaqet në Kotorr krah Fareed Zakaria , gazetarin, shkencëtarin politik dhe autorin e dhjetëra artikujve në CNN , Washington Post dhe shumë media prestigjioze botërore.

Some people are hiking others have decided to shop! #HelloMontenegro

A post shared by Oprah (@oprah) on

Exploring new places. Going ashore in Dubrovnik, Croatia.

A post shared by Oprah (@oprah) onCLOSE
CLOSE
Pas