Humor

Video/ Nusja “mbulohet” me para në dasmën e saj


               Publikuar në : 21:19 - 25/08/18 |
mapo.al

Një dasmë në Iran ka bërë xhiron në rrjetet sociale.


Në video shihet se si nusja mbulohet me para.

Në video shihet se si njerëzit i varin nuses paratë në qafë.

Video është komentuar dhe shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Për më shumë detaje, ju mund të shihni vetë videon më poshtë:


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas