Humor

Video/ Nusja “mbulohet” me para në dasmën e saj

Një dasmë në Iran ka bërë xhiron në rrjetet sociale.


Në video shihet se si nusja mbulohet me para.

Në video shihet se si njerëzit i varin nuses paratë në qafë.

Video është komentuar dhe shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Për më shumë detaje, ju mund të shihni vetë videon më poshtë:

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas