Kryesore

Video / “Nuk janë niveli im”, Ngjela nervozohet keq me gazetaren: Iki nga studio, nëse…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 30/05/18 |
mapo.al

eksa ishin në mbyllje të emisionit ‘Politika Online’, gazetarja Marsela Karapanco i ka kërkuar avokatit Spartak Ngjela që të votojë për top-statusin e ditës, ku ishin zgjedhur postime nga ish kryeministri Sali Berisha, kryeministri Edi Rama, deputeti Pjerin Ndreu, ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani dhe deputeti Nard Ndoka.


Por Ngjela është nervozuar duke mos e lenë gazetaren që të vijonte me leximin e statuseve, duke i thënë se do të largohej nga studio menjëherë, nëse do të vijonte ende.


  
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas