ShowBiz

VIDEO/ Nuk është ndeshje futbolli, por Dua Lipa – plot 13 mijë njerëz për yllin tonë në Glasgow

Dua Lipa ka vazhduar me turneun e saj në Britaninë e Madhe, e ashtu siç është paralajmëruar të gjitha biletat ishin të shitura për koncertin i cili është mbajtur stadium në Glasgow të Skocisë.

Pasi shkëlqeu në Irlandë, Dua Lipa vazhdoi me performancat e saj epike në kryeqytetin skocez.Dikush do të mendonte se bëhej fjalë për një ndeshje futbolli, por jo, ishte Dua Lipa e cila tërhoqi plot 13 mijë adhurues në performancën e saj.

Vet këngëtarja u befasua me këtë numër, pasi përbën arritje të jashtëzakonshme në karrierën e saj.

Dua pati paraqitje impresive skenike, Foto: Instagram

“Faleminderit Glasgoë. Nuk mund të besoj se për gjashtë muaj nga një koncert në akademinë O2 kemi kaluar në një stadium me 13 mijë njerëz. ËNDRRA”, u shpreh Dua në postimin e saj në Instagram.

Dua u shfaq me flokë më të shkurtëra kësaj radhe, me sutjena të kaltra dhe pantollona të errëta, teksa shihet e mbuluar me veshje të gjatë.

Dua kishte dukje impresive gjatë performimit, Foto: Instagram.

Këngëtarja performoi një set të gjatë të këngëve të saj në një produksion fantastik në përkrahje të saj.

Bukuroshja mbylli koncertin e saj duke përshëndetur adhuruesit të pranishëm në këtë stadium.

<
>
dua-lipa-instagram-fashion-4-1496669398-view-1 dua-lipa-in-bikini-on-holiday-in-capri-08-26-2017_1 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--12-662x993 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--09 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--03-300x420 dua-lipa-in-bikini-on-holiday-in-capri-08-26-2017_1 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--08-662x706 Dua-Lipa-in-Bikini-Top--07-662x993 dua lipa auto_Dua_Lipa1522943059 dua lipa dua lipa treshja shqiptare dua lipa rita ora dhe bebe rexha dua lipa dualipa dua-lipa-1 Dua-Lipa-Selfie-1 Dua-Lipa Dua-Lipa-bb6-6auwh-beat-2017-billboard-1548 dua-lipa dua lipa 1497884697duaaaaok auto_Screenshot_111523608744

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas