Kryesore

Video/ Nuk e keni parë kurrë një propozim martese kaq romantik në mes të sheshit “Skënderbej”


               Publikuar në : 22:03 - 31/08/18 |
mapo.al

Muzikë, kërcim, njerëz që xhirojnë me telefon, në një pasdite të bukur Besmiri
zgjodhi pikërisht sheshin Skënderbej për t’i propozuar për martesë vajzës së tij të
zemrës.
“Zemër a do të martohesh me mua”, tha ai teksa iu ul në gjunjë dhe përgjigja ishte
një Po e fortë.
Për më shumë emocion shikoni videon e mëposhtme.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas