ShowBiz

Video/ “Nuk dua t’ju tremb, jam operuar”, Era Istrefi flet nga spitali


               Publikuar në : 11:36 - 26/08/18 |
mapo.al

Dita e djeshme nuk ka qenë aspak e mirë për këngëtaren shqiptare Era Istrefi, e cila është shtruar me urgjencë në spital dhe është operuar për të hequr apandesitin. Lajmin e ka bere me dije vete Era permes disa videove postuar ne Instastory, ku tregon per gjendjen e saj.


“Jam në spital, por nuk po du me u shqetësu kurrkush. Kam bo zorrën qorre (apendesitin) operacion edhe jam tu e marr veten. Kam me u shëru shumë shpejt!”, thote Era ne videot e cuditshme me filter, per te cilat shpjegohet se nuk deshiron qe te frikesoje njeri me pamjen e saj.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas