KMR

Video/ Nudistët në Paris, festojnë ditën e të qënit natyral..


               Publikuar në : 15:01 - 29/06/18 |
mapo.al

Qindra njerëz të zhveshur lakuriq në Paris u mblodhën në parkun Bois de Vincennes për piknik dhe joga, për të kremtuar ditën e të qënit natyral.Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas