KMR, Kryesore

Video/ Nudistët në Paris, festojnë ditën e të qënit natyral..

Qindra njerëz të zhveshur lakuriq në Paris u mblodhën në parkun Bois de Vincennes për piknik dhe joga, për të kremtuar ditën e të qënit natyral.


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas