Aktualitet

Video / “Njerëz të egër”, kjo video që tall shqiptarët po bën xhiron në rrjetet sociale


               Publikuar në : 20:58 - 21/08/18 |
mapo.al

Një video nga disa shtetas gjermanë që përshkruajnë shqiptarët si “njerëz të egër” po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.


Video është realizuar nga një gjerman i cili luan rolin e shqiptart duke u shfaqur i egër, i dhunshëm me të tjerët.

Në video shqiptarët paraqiten si shumë mendjemëdhenj, të gatshëm për të sulmuar dhe që shahen shpesh me nënë.

Djali që shihet në video shfaqet me një tatuazh të madh shqiponje në kurriz, vetullat e ngrysura, mban dy orë të shtrenjta, makinë luksoze, bën në çdo vend shqiponjën etj.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas