Humor

Video / Nëse dëshironi të fitoni lekë, shfrytëzoni lavazhin e makinës për t’u larë
               Publikuar në : 17:26 - 13/08/18 |
mapo.al

Nëse dëshironi që të kurseni lekë me ujë dhe me larje, atëherë mjafton të shikoni këtë video dhe të përfitoni një ide fantastike.


Një shofer ka dërguar makinën për larje dhe ka shfrytëzuar rastin që t’i fusë një ujë edhe trupit të tij duke u larë bashkë me të.

Video është xhiruar në Rotorua në Ishullin e Veriut të Zelandës së Re dhe është bërë virale duke u parë gjer më tani nga 444,000  persona.


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas