Kryesore

Video/ “Në 7 muaj Rama ka blerë 10 milion euro makina, ja si po i gënjen qytetarët”


               Publikuar në : 22:53 - 09/09/18 |
mapo.al

Lulzim Basha shprehet se “lluksi dhe korrupsioni i Ramës me bandën e hajdutëve në qeveri është arsyeja e vërtetë pse nuk ka libra falas për të gjithë nxënësit”.


Kreu i opozitës ka shpërnadrë në Twitter një video, ku tregon sesi Rama sipas tij gënjen kur thotë se nuk ka mundësi për të siguruar librat falas.

Sipas Bashës librat falas për të gjithë nxënësit kushtojë 8 milion euro, ndërsa Rama në 7 muaj ka shpenzuar 10 milion euro për makina.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas