Sport

Video/ Ndeshja e basketbollit përfundon në sherr masiv, të rinjtë rrahin arbitrin


               Publikuar në : 17:37 - 10/07/18 |
mapo.al

Duhej të ishte thjeshtë një ndeshje basketbolli, por në fund ka përfunduar në një përballje masive boksi.


Ngjarja ka ndodhur në SHBA, në një ndeshje të moshave në Emerson të Georgia-s, mes Chicago Raës ndaj Houston Raptors nga Texas.

Arbitri fërshëllen për një faull teknik. Djemtë e Chicago-s janë mbledhur rreth tij. E kanë goditur, shtyrë dhe sulmuar si të çmendur. Kolegët i vijnë në ndihmë pak më vonë, duke e bërë të ngjajë si sherr masiv.

Shikoni dy videot më poshtë:

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas